שליחת קישור האתר
FacebookTwitter

 
PlayStop

מונה:

ספר אורחים
 
הוסף חתימה
 

רם ירחי
(22/01/2011 21:04:00)

אני לא זכיתי להכיר את לצערי, למרות שעכשיו אני מרגיש יותר מחובר לדרך שלו ולדרך שבה הוא הוביל אנשים. נחשפתי לדרכו של שי דרך הפלוגה בא הוא שירת, בפינת בזיכרון שלו ושל שאר חבריו לצוות, שם אני מגלה יותר מאשר בן אדם מיוחד אלא מפקד מיוחד. אני מאמין בדרכו ואני גם מנסה לצעוד בה.
אני רם ירחי ולכבוד הוא לי להיות מט"ק בפלוגתו שי

תמיר ששון   (דואר אלקטרוני)
(28/04/2010 22:32:00)

היה לי הכבוד לפגוש את שי בשירות הצבאי, אם כי איני זוכר באילו נסיבות בדיוק. אני מעריך שהוא היה מפקד טנק בתקופה שאני הייתי מפקד מחלקה בגדוד השכן. עם זאת, את גובהו, חיוכו והביטחון שהוא השרה כלפי הסביבה אני בהחלט לא שוכח עד היום. ביום בו שמעתי את שמו וראיתי את התמונה בטלוויזיה, כאב לי מאוד על נפילתו. הרגשתי שאיבדתי חבר, לא רק חבר לנשק או חבר לאחוות השריונאים. אני שמח מאוד על הקמת האתר ועל הזכות שנפלה בחיק כולנו לחלוק, להשתתף ולשמור את שי איתנו, לנצח. יהי זכרו ברוך.

ראם בר-שי
(13/04/2010 20:42:00)

שי.
3 וחצי שנים אנו לא ביחד אני נורא עצוב ובודד כשהיית עוד בחיים הייתלי כמו אח גדול אח יחיד ועכשיו אתה חסר. אני מתאר לעצמי שאם היית בחיים היינו צמד חמד צוחקים נהנים היינו מתקדמים יותר ממישחק זיכרון אנו מתאימים כמו דג במים .כשחברים שואלים אותי אם אני אח שלך אני ניחנק מבפנים. דוד שלי שי אתה חסר
ראם בר-שי

עדי
(05/04/2010 19:54:00)

אני סטודנטית ובתמורה למלגה התנדבתי לבנות אתר הנצחה לשי שנהרג במלחמת לבנון השנייה, לא הכרתי אותו, תוך כדי עבודה נחשפתי לאדם מדהים ומפקד נערץ, אני מרגישה שאני ממש מכירה אותו,הרבה פעמים עברה לי המחשבה שאין צדק בעולם,שלא הגיוני שהאנשים הטובים באמת כבר לא נמצאים ביננו.
נפל בחיקי הכבוד להכיר את שי לאחר מותו ואת המשפחה המדהימה שלו שדואגת להנציח את זכרו ולדאוג שנכיר את שי ואת מעלותיו הרבות.

 
לייבסיטי - בניית אתרים